Loading...
  • FlexSlider image
  • FlexSlider image
  • FlexSlider image

Hosting Hizmetleri

 

İnternet endüstrisinde temel olarak hosting ve beraberinde gelişen hizmetleri sağlamaya çalışıyoruz.

 

Geliştirdiğimiz ürün ve hizmetleri bulunduğumuz pazarda ortaya çıkan güncel sorun ve ihtiyaçlara göre şekillendirmekteyiz.

 

Bir hizmeti sunarken en temel amacımız sürekliliği ve katma değeri ortaya koyabilmektir.

 

Katma değerli hizmet sağlamak, kullanıcının o hizmetten en yararlı şekilde faydalanmasını amaçlar ve bunun yanı sıra oluşabilecek sorun ve sıkıntılara karşı çözüm yolları sunar.

 

Teknik destek en büyük katma değerimizdir ve hızlı olmak bu değerleri taşıyabilmek için kullandığımız bir yöntemdir.

 

Her personel, kullanıcının hiç bir şey bilmediğini varsayarak işlem sürecinde basit ve anlaşılır bir dil kullanır. Kullanıcılar her konu hakkında bilgi sahibi olmayabilirler. Bilgimizi paylaşıp vermediğimiz hizmetlerde olsa bile kullanıcıyı en doğru şekilde yönlendirmek şirket kültürümüzü oluşturan bir geleneğimiz haline dönüşmüştür.

 

Bizi güçlü yapan bilgi ve sorun çözme kabiliyetimiz olduğunu biliriz! Var olmaya devam etmek istiyorsak kendimizi ve çevremizi geliştirmeliyiz.

 

Ar-ge çalışmalarımız kurumumuzun omurgasıdır, kaçınılmaz bir şekilde gelişen bilişim dünyasında işleyişimizi ve sürekliliğimizi devam ettirir.

 

Satışları arttırmaya yönelik özel olarak yapılan maliyet ve harcanacak zaman kaybı yerine sistemimizi geliştiririz. Yaptığımız işi en iyi şekilde yaptığımızda zaten başarılı olmuşuz demektir.

 

Bu bağlamda sürekli olarak 'Daha iyisini nasıl yapabilirim ?' ilkesiyle çalışan personelimiz zaten pazarlama departmanımızın ta kendisidir!

 

En iyi pazarlama aracımız ise önerilmektir. Bizimle yeni tanışacak olan kullanıcıların referansla gelmesini sağlamak en büyük hedeflerimizdendir.

 

Sunum ve iletişimlerimizde samimiyet ve basitliğe çok önem vermekteyiz.