Loading...
  • FlexSlider image
  • FlexSlider image
  • FlexSlider image

Google AdWords Reklamları

 

Anahtar Kelimeler

 

Türkiye'de internette yapılan aramaların %98' i Google arama motoru üzerinden gerçekleştirilmektedir. Google arama motoru tüm arama sonuçlarında pek çok kriteri göz önüne alarak kullanıcıların en doğru reklam verenleri bulmasını hedefleyen ve sürekli olarak geliştirilen bir arama ve reklamcılık mantığı kullanmaktadır.

 

Doğru Seçim, Doğru Hedef

 

Google arama motoru reklamları tarih ve saat ayarlaması, bölge seçimi vb. değişkenlik gösteren özellikleri sayesinde reklam veren firmalara, doğru hedef kitlelere doğru zamanda ulaşmalarını sağlayarak mükemmel bir pazarlama imkânı sunmaktadır. Cube Bilişim olarak firmanızın taleplerine yönelik reklamlarınızı en uygun şekilde hazırlamaktayız.

 

Ölçülebilir Reklamlar

 

Google arama motoru alışılagelmiş birçok dergi, gazete, radyo ve TV reklamlarından farklı olarak en net ve doğru şekilde ölçümleme şansınızın olduğu bir sistem sunmaktadır. Bu sistem sizlere kolay bir şekilde maliyet - geri dönüş hesaplaması yapmanızı ve bu doğrultuda reklam stratejilerinizi anlık olarak yönetme imkânı sağlamaktadır.

 

 

 

Ayrıca web sitenize yerleştirdiğimiz "Biz Sizi Arayalım" formu ile Google arama motorunun sunduğu geri dönüş bilgileri doğrultusunda kullanıcıların hangi anahtar kelimeleri kullanarak sitenize ulaştığını ve bu formu doldurduğu tespit edilebilmektedir. Böylelikle reklamların sürekli olarak form doldurulmasına sebep olan kelimelere odaklanılmasını sağlamaktadır. Bu optimizasyon ile her geçen gün maliyet düşerken doldurulan form oranında ise gözle görülür bir şekilde artış olması sağlanmaktadır.