Loading...
  • FlexSlider image
  • FlexSlider image
  • FlexSlider image

Dijital dünya’nın gereksinimlerinden olan web tasarımı etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiye uyumlu olmalıdır. Firma, kurum veya markanız hakkında ilk bilgilerin edinildiği adres web sayfanızdır. Bu nedenle etkileyici bir web sayfası iyi bir başlangıç yapmanızı sağlar.

 

İhtiyaçlarınız için detaylı analizler yapıyor ve profesyonel tasarımlar hazırlıyoruz. Web tasarımlarını oluştururken kolay erişilebilir olması, mobil uyuma sahip olması ve interaktif bir yapı özelliği taşımasına özen gösteriyoruz.

 

Kişisel Site Tasarımı

 

Şahısların kendilerini ve faaliyetlerini tanıtmak için kullandıkları ve sayfa sayısı eklenecek içeriğe göre belirlenen web tasarımı çözümüdür.

 

Micro Site Tasarımı

 

Yeni çıkan ürün veya hizmet tanıtımlarınızın, hızlı ve akılda kalıcı bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan web tasarım çözümüdür. İki ya da üç sayfadan oluşmaktadır.

 

Kurumsal Site Tasarımı

 

Kurumların yaygın olarak tercih ettiği, hızlı erişilebilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen web tasarım çözümüdür. Sayfa sayısı kurum ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

 

Portal Site Tasarımı

 

Yoğun içeriğe sahip, kurum, sosyal topluluk veya çeşitli interaktif servisler sunan web siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür. Dinamik yapıda olduğu için sayfa sayısı sınırlaması yoktur.

 

E-Ticaret Site Tasarımı

 

Yüksek kullanıcı trafiğinde dahi, hızlı bir biçimde açılan, ürün satışlarının gerçekleştirildiği alışveriş siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür.